OTÁZKY A ODPOVĚDI

Zde se prosím podívejte na nejčastější dotazy a příslušné odpovědi, možná právě Vám se dostane potřebných informací.


JE WORKSHOP VHODNÝ DÁREK? DÁ SE ZMĚNIT? Ano, před termínem je možné kurzy vyměnit za jiné.

MŮŽE BÝT PŘÍNOSEM I PRO DOROSTENCE? (°16 LET) Čím dřív na sobě začne jedinec pracovat, tím snáze se mu bude žít. Důležitá je jeho osobnost, je to věc konzultace.

CO SE STANE, KDYŽ NEBUDU NIC CÍTIT? V okamžiku, kdy se rozhodnete pro změnu a učiníte fyzicky první krok, věci se dávají do pohybu. Pocity nemusí přijít hned, změny jsou nečekané, ale vždy k lepšímu.

BUDETE ORGANIZOVAT I JINÉ WORKSHOPY? Podle potřeby našich účastníků je možné rozpracovat i další zaměření WS, například pro zdraví či pro aplikaci získaných schopností a znalostí, vydržte.)

DĚLÁTE I JINÉ TERAPIE? Ano, jsou v MENU pod tlačítkem VYBERTE SI CESTU.

MOHU SE OBJEDNAT NA INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM? Ano, to je naprosto nejvhodnější forma spolupráce.

DÁ SE ZMĚNIT COKOLI V MÉM ŽIVOTĚ? Pokud máte sílu na změnu, učiníte rozhodnutí a podniknete akci, vše je možné.

MOHU SE UZDRAVIT? Na WS a při terapiích pracujeme na posílení Vaší bytosti a vědomí, osobnosti. V důsledku se silnější a komplexnější bytí promítne jako zlepšení Vaší existence. Pokud k tomu patří i pevnější zdraví, patrně se zlepší.

KOLIK LIDÍ BUDE NA WS? Maximálně deset lidí, akce se koná minimálně pro 4.

NECHCI BÝT NA WS SE ZNÁMÝMI, DÁ SE TO ZAŘÍDIT? Ano, dá... Ale pokud se cítíte takto nejistě, nabízíme Vám individuální program terapií.

JAK FUNGUJÍ TY ZMĚNY, O KTERÝCH PÍŠETE? Získáte nadhled a možnost orientovat se v sobě a svém okolí. Dostanete schopnost volby, poznáte nové impulsy a posílíte vnímavost. Zbavíte se nejistoty a Váš život bude svobodnější a vědomý. Začnete se měnit zevnitř. A vytvoříte změny ve svém okolí.

PROČ BYCH MĚL JÍT NA WS, KDYŽ NEMÁM ŽÁDNÉ PROBLÉMY? Protože rozvoj není o řešení problémů : je to dar, který dáte svému tělu, svému vědomí. Jako Vám prospěje den na pláži, prospěje Vaší duši a existenci sprška nových informací, malý tréning a setkání s podobně naladěnými lidmi.

JAK POZNÁM, KTERÝ WS JE PRO MĚ VHODNÝ? Napište, zavolejte, co od svého života chcete ještě získat... Poradíme Vám.

MŮŽETE MĚ NA WS NĚJAK PŘIPRAVIT? Nabízíme Vám pohovor zdarma, 15 minut a budete mít jasno.

CO SI Z WS ODNESU? Nový pohled na život, na své schopnosti, na lidi kolem sebe, na potenciál, na čas...A poznámky, které si uděláte.... Můžete si také koupit knihy k tématu...